Kıbrıs Dış Cephe Tesisatı ısı yalıtımı izolasyon

Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon hizmetleri. KKTC’nin tüm ilçelerinde su tesisatı dış cephe ısı yalıtımı izolasyon hizmetleri verilmektedir. Lefkoşa Girne su tesisatı dış cephe izolasyon işlemi ile hem tesisatınızın ömrünü artırmak, hem de tasarruf sağlamak amaçlanmaktadır.

Bir binanın ısıtılması veya soğrulması için harcanan enerjiden tasarruf edilmesinde, mekanik tesisat yalıtımının önemi göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Özellikle binaların ısıtılmayan bölümlerinden geçen tesisatın ve vanaların yalıtımı yapıldığı taktirde enerji tasarrufu çok önemli mertebelerdedir. Bu sebeple tesisatı oluşturan, boruların, tankların, depoların, klima kanallarının, vana ve armatürlerin, içerisinden geçen akışkanın sıcak ya da soğuk oluşuna göre uygun yalıtım malzemeleri ile yalıtılması gerekmektedir.

Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon, tesisat izolasyonu geri dönüşümü en kısa olan yalıtım uygulamasıdır, yalıtım tutarı birkaç ay içerisinde geri kazanılmaktadır. Enerji kazanımı yalıtım alanına, akışkanın cinsine ve kullanılacak malzemelerin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Tesisat yalıtımında kullanılan malzemelerinde aranan temel özellikleri, ısı iletkenlik katsayısı, buhar difüzyon direnç kat sayısı, yangına dayanıklılık, uygulama kolaylığı, ekonomiklik ve dayanım sıcaklığı olarak sıralanabilir. Hem ısıtma hem de soğutma tesisatında kullanılacak ısı yalıtım malzemelerin düşük ısı iletkenlik değerine ve yangına karşı yüksek dayanıma sahip olması  ve su buharına maruz kalmayacak şekilde uygulanmaları, emniyet, verimlilik ve tesisatın kullanım ömrü için son derece önemlidir.  Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon standartlara uygun ve kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü bir çözüm sunmaktadır.

Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon konusunda daha fazla bilgi almak için siz de iletişim formumuza mesaj bırakabilir, veya telefon numaramızdan günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz. Tesisat izolasyon işi uzmanlık gerektiren bir iş olup, Kıbrıs’ın heryerinde bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Kıbrıs Lefkoşa Girne Tesisat

İletişim Formu

0548 877 42 03

 

3 Comments

 1. Greetіngs! Ⅴery uѕeful advie ѡithin tһis post! Іt’s thе littⅼe
  ϲhanges ѡhich wll mаke tһe gгeatest ϲhanges. Μany thanks foг sharing!

 2. Hi woսld yߋu mind letting me know which hostting company you’re woгking
  ԝith? I’ѵе loaded yοur blog іn 3 dіfferent internet browsers ɑnd I muѕt
  saу tһis blog loads a lot faster tһеn most.
  Can you recommend а good internet hosting provider аt a fair
  prіce? Thаnks, I аppreciate it!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WhatsApp