Kıbrıs Güzelyurt Lefke Su Tesisatı

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Su Tesisatı

Kıbrısın heryerinde sıhhi tesisat, lavabo tesisatı, klozet tesisatı, çamaşır ve bulaşık makinesi tesisatı, musluk batarya montajı tamiratı. Su deposu, su motoru, hidrofor, şofben, tıkanıklık açma işleri, kaçak tespitleri ve kaçakların giderilmesi, Kıbrıs Güzelyurt Lefke su tesisatı işleriniz için günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Hidrofor Servisi

Kıbrıs Güzelyurt Lefke hidrofor su motoru servisleri. Hidroforlar şebeke suyu basıncının yeterli olmadığı durumlarda devreye giren ve suyun basıncını arttırmaya yarayan pompa sistemleridir. Genellikle elektrikle çalışan hidrofor sistemleri, bina yüksekliği ve daire sayısına göre istenilen basınç ve debi özelliklerine uygun olarak, bir yerde depolanmış suyu emiş yaparak çalışmaktadır. şebeke suyu veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. Arzu edilen basınçta sürekli ve konforlu su sağlamak için hidrofor hesabı yapılmalı ve pompa tipine uygun olarak hidrofor pompası ve hidrofor basınç tankı seçimi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca, hidrofor basınç şalteri ayarı ile pompanın devreye girişi kontrol edilerek enerji tasarrufu sağlanmakta ve doğru hidrofor hesabı ile pompanın verimli olarak uzun ömürlü çalışması sağlanmaktadır. Şirketimiz Pentax italyan ve çin malı hidroforlar dahil olmak üzere çeşitli markalarla işbirliği yapmaktadır.

Hidrofor sorunları, seviye şalteri, sigortayı attırması, devreye girmemesi gibi sorunlarda bizi hemen arayabilir veya iletişim formundan mesaj bırakabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş ve bilgilendirme yapılacaktır.

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Şofben & Kombi Servisi

Kıbrıs şofben ve kombi servisi, kurulumu, arıza tespiti, petek temizliği ve servis işlemlerini marka farketmeksizin yapıyoruz. Her marka şofben ve kombinin peteklerini ve yedek parçalarını tedarik ederek tamiratını, tamir edilemezse yeni cihazla değişimini yapıyoruz. Şofbenler, doğalgaz veya LPG ile çalışan, anında ve sürekli sıcak su üreten cihazlardır. Hermetik şofbenler, bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmadıklarından dolayı normal şofbenlere göre daha güvenilirdir. Şofbene gelen gaz bağlantılarında bir gaz kaçağı yok ise ve dışarıya çıkartılan borunun şofbenle bağlantısında bir problem bulunmuyor ise herhangi bir tehlikesi söz konusu değildir. Hermetik şofbenler kendi bacası ile doğrudan dış hava ile bağlı olduğundan ve yanma için dış havayı kullandığından daha güvenilir ve avantajlıdır.

DEMİR DÖKÜM, ECA, BOSCH, OMEKO başta olmak üzere bütün markaların tamirini servisini ve montajını yapıyoruz.

Kıbrıs Su Tesisatı

İletişim Formu

0548 877 42 03

2 Comments

 1. Very soon this web site will be famous amid all blogging users, due to
  it’s nice articles

  P.S. If you have a minute, would love your feedback
  on my new website
  re-design. You can find it by searching for «royal cbd» — no sweat if you can’t.

  Keep up the good work!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WhatsApp