Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Su Tesisatı

Kıbrıs Gönyeli, Yenikent, Lefkoşa su tesisatı hizmetleri. Ev ve iş yerlerinizdeki arızalı, patlamış su tesisatı borularını yenilemek ya da sıfırdan komple döşemek isterseniz tesisatisi.com olarak, yanınızdayız. Kaliteli işçilik ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp bulunduğunuz adrese servis çağırabilirsiniz.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa su tesisatı çeşme değişimi
kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa duşakabin

Bahçe Sulama Fıskiye Sistemleri

Bahçe sulama ve fışkiye sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz. Gönyeli, Yenikent, Lefkoşa su tesisatı hizmetleri.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa bahçe sulama fiskiye

Kıbrıs Gömme Rezervuar Tamiri Lefkoşa Su Tesisatı

Rezervuar iç takımı tamir etmek için parçasını bulmak gerekir. Firmalar bu konuda yetersiz kalır çünkü gömme rezervuar iç takımını üreten şirketler servisini de kendileri yapabilmek için ya da yedek parça satışını sağlamak için piyasada bulunamayacak şekilde üretim yaparlar. Sifon suyu kesmiyorsa, suyu kestikten sonra tekrar doldurmuyorsa iç takım arıza yapmıştır. Eğer doldurulan suyu kesmiyorsa iç takımın şamandırası bozulmuştur.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa gömme rezervuar tamiri

Kıbrıs Termosifon Değişimi Lefkoşa Su Tesisatı

Termosifon emniyet ventili neden su akıtıyor? Termosifon su tankı akıtıyor? sorularının ve diğer termosifon hakkında sıkça sorulan soruların cevapları için iletişime geçebilirsiniz

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa şofben kombi

Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Su Tesisatı

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa mebran
kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa geberit sifon

Her türlü su tesisatı tamir işleri, pprc boru yenileme, altyapı, kaçak tespiti, tıkanıklık sorunları, su deposu, güneşlik, boyler gibi tüm işleriniz için günün her saatinde arayarak detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Su Tesisatı.

Lavabo tıkanıklıkları evde yaygın görülen tesisat sorunları arasında yer alır. Söz konusu tesisat sorunlarının giderilmesi için lavabo tıkanıklığının giderilmesinde kullanılacak teknik malzemelerin olması gerekir. Kimyasal olmayan organik malzemelerle de lavabo tıkanıklığını açmak elbette mümkün. Fakat aşırı tıkanmış lavabo tesisatı için bu karışımın hiçbir şekilde etkisi olmayacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Sebep Olan Şeyler ;

  • Kağıt havlu, peçete, rulo peçeteler, ıslak mendiller… 
  • Temizlik bezleri, çocuk bezi, ped, poşet gibi cisimler tuvaleti tıkar. 
  • Alçı, çimento gibi donucu maddeler tuvaletinizi tıkar. 
  • Tuvaletin içine kaçırılan sert cisimler, tuvaleti tıkar.
   
Tüm bunların dışında farklı sebepler de olabilir. Örneğin; gider pimaşının ezilmesi gibi. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı problemlerinizi çözüyoruz.
kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa tuvalet banyo

Pis Su Ve Temiz Su Tesisatı

Dairedeki su tesisatını pis ve temiz su tesisatı olarak ikiye ayırabiliriz. Bu iki konu da ustalık ve profesyonellik gerektiren bir iştir.

Pis su tesisatı nedir ?

Yaşam alanımızda kullandığımız suların, pimaş boru ve parçalarıyla binadan kanalizasyona atılmasına yardımcı olur. Pis su tesisatı döşenirken; pimaş boru ve parçalarının doğru kullanımı ve tıkanmaya karşı eğimi düzgün verilmesi, contaların düzgün ve su sızdırmasına imkan vermeden yerleştirilmesi gibi etkenleri göz önünde bulundurmamız gerekir. Bu iş, çok önemli ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Aksi takdirde, atık suların yaşam alanımızı kullanılmaz hale getirir.

Temiz su tesisatı nedir ?

Dışarıdaki şebekeden binanıza döşenen su tesisat borularının, yaşam alanlarımızdaki temiz suyu kullanma yerlerine ileten tesisat borularıdır. Temiz su tesisat döşeme, ustalık gerektiren bir iştir. tesisatisi.com olarak; uzman kadromuzla, yaşam alanlarınızdaki su tesisatı döşeme işlerini, kaliteli işçilik ve garanti kapsamında yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WhatsApp