Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis. Su tesisatı işlerinizde kaliteli ve hızlı teknik servis ihtiyacınız için günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Su borularındaki tıkanıklıklar en hızlı şekilde giderilmektedir. Mutfak lavabosu, banyo giderleri gibi alanlar en çok tıkanan yerler olup, sağlık ve hijyen açısından çok tehlikeli olabilir. Mutfak lavabosu sürekli olarak bulaşık ve sebze meyvelerin yıkanması esnasında tıkanıklığa sebep olmaktadır. Oldukça sık rastladığımız bu tıkanma çeşitli ev hanımlarının en çok şikayet ettiği durumların başında gelir. Problemlerinize en kısa sürede çözüm bularak giderilmesini sağlıyoruz.

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis. musluk değişimi, batarya tamir takımı, batarya montajı, banyo montajı,duvar tipi batarya, ispiralli batarya, gömme batarya, termostatik batarya, grohe ankastre batarya, eca ankastre batarya, montaj aparatı, ay takımı, banyo lavabo mutfak evye lavabo tezgah üstü batarya montajı. Konutunuzda su tesisatı, su kaçağı, su sızıntısı, tıkanıklar, bütün su kaçağı tespit ve diğer kaçak bulma işleriyle hizmetinizdeyiz. Duş Bataryası Arızası, tamiri, duş bataryası servisi. Duşakabin servisi, duşakabin montajı, bakım fiyatları, Arıza tamiri hizmetleri. Klozet iç takım tamiri, sifon değişimi, kale, vitra, basmalı gömmeli sifon değişimleri yapılır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti su tesisatı sıhhi tesisat işleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Kıbrıs Lefkoşa Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Kıbrıs Lefkoşa Sıhhi Tesisat Hizmetleri. Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli bölgelerinde su tesisatı, sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, kaçak tespiti, hidrofor servisi, şofben ve kombi servisi. Kıbrıs Lefkoşa Alayköy sanayi bölgesi, gece kulüpleri, kulüpler bölgesi, ağıllar bölgesi, Kanlıköy, Sıhhi tesisat hizmetleri.

Her türlü su tesisatı işleriniz için günün her saatinde whatsapp hattımızdan mesaj atarak fiyat bilgisi ve teklif alabilirsiniz. Su tesisatı işinde uzman ve ustalık belgesiyle çalışan ekimiz sorunlara en kısa sürede müdahale ederek garantili ve kalıcı çözümler üretmektedir. Teknik servis hizmetlerimiz kapsamında su tesisatında oluşabilecek her türlü probleme müdahale ederek arıza tespiti ve tamiratı sağlanmaktadır. Su kaçakları, su deposu sorunları, lavabo, banyo, musluk, klozet arızaları ve tıkanıklık giderme hizmetleri dahil olmak üzere kapsamlı bir tesisat hizmeti sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WhatsApp