Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis. Su tesisatı işlerinizde kaliteli ve hızlı teknik servis ihtiyacınız için günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Su borularındaki tıkanıklıklar en hızlı şekilde giderilmektedir. Mutfak lavabosu, banyo giderleri gibi alanlar en çok tıkanan yerler olup, sağlık ve hijyen açısından çok tehlikeli olabilir. Mutfak lavabosu sürekli olarak bulaşık ve sebze meyvelerin yıkanması esnasında tıkanıklığa sebep olmaktadır. Oldukça sık rastladığımız bu tıkanma çeşitli ev hanımlarının en çok şikayet ettiği durumların başında gelir. Problemlerinize en kısa sürede çözüm bularak giderilmesini sağlıyoruz.

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis

Kıbrıs Su Tesisatı Teknik Servis. musluk değişimi, batarya tamir takımı, batarya montajı, banyo montajı,duvar tipi batarya, ispiralli batarya, gömme batarya, termostatik batarya, grohe ankastre batarya, eca ankastre batarya, montaj aparatı, ay takımı, banyo lavabo mutfak evye lavabo tezgah üstü batarya montajı. Konutunuzda su tesisatı, su kaçağı, su sızıntısı, tıkanıklar, bütün su kaçağı tespit ve diğer kaçak bulma işleriyle hizmetinizdeyiz. Duş Bataryası Arızası, tamiri, duş bataryası servisi. Duşakabin servisi, duşakabin montajı, bakım fiyatları, Arıza tamiri hizmetleri. Klozet iç takım tamiri, sifon değişimi, kale, vitra, basmalı gömmeli sifon değişimleri yapılır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti su tesisatı sıhhi tesisat işleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Kıbrıs Lefkoşa Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Kıbrıs Lefkoşa Sıhhi Tesisat Hizmetleri. Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli bölgelerinde su tesisatı, sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, kaçak tespiti, hidrofor servisi, şofben ve kombi servisi. Kıbrıs Lefkoşa Alayköy sanayi bölgesi, gece kulüpleri, kulüpler bölgesi, ağıllar bölgesi, Kanlıköy, Sıhhi tesisat hizmetleri.

Her türlü su tesisatı işleriniz için günün her saatinde whatsapp hattımızdan mesaj atarak fiyat bilgisi ve teklif alabilirsiniz. Su tesisatı işinde uzman ve ustalık belgesiyle çalışan ekimiz sorunlara en kısa sürede müdahale ederek garantili ve kalıcı çözümler üretmektedir. Teknik servis hizmetlerimiz kapsamında su tesisatında oluşabilecek her türlü probleme müdahale ederek arıza tespiti ve tamiratı sağlanmaktadır. Su kaçakları, su deposu sorunları, lavabo, banyo, musluk, klozet arızaları ve tıkanıklık giderme hizmetleri dahil olmak üzere kapsamlı bir tesisat hizmeti sunulmaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli Su Tesisatı

Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli Su Tesisatı. Kıbrıs’ ta su tesisatı altyapı ve teknik destek konusunda yılların tecrübesiyle hizmet veren firmamız su tesisatı konusunda her türlü probleminize danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Gerek kurumsal müşterilerimize verdiğimiz kurumsal destek, gerekse bireysel müşterilerimizin tadilat ve yenileme işlemlerinde kalıcı çözümler üreterek hizmetlerimize devam ediyoruz. Kıbrıs’ta su tesisatı konusunda her alanda danışmanlık hizmetleriyle tesisatisi.com güvencesiyle yeni binara ve yeni yaşam alanlana tecrübemizle katkı sağlıyoruz.

Kıbrıs Lefkoşa Yenişehir Gönyeli Su Tesisatı

Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli Su Tesisatı

Evinizde veya iş yerinizdeki arızalı su tesisatı borularını yenilemek için tesisatisi.com iletişim kanallarından iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp bulunduğunuz adrese servis çağırabilirsiniz. Su tesisatı problemlerinizle ilgili kaliteli ve garantili teknik servis hizmeti için bize ulaşmanız yeterli. Firmamız kaliteli ve garantili ürünler kullanmakta olup her türlü probleme kalıcı çözümler üretmektedir. Yeni yapılacak olan inşaatlarda tesisat altyapısı çözümleri için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Kıbrıs Su Tesisatı Altyapı Ve Teknik Servisi

Kıbrıs su tesisatı altyapı ve teknik servisi hizmetlerimiz, deneyimli ustalar ve profesyonel cihazlarımız ile hizmetinizde. Su tesisat işleriniz, su kaçakları, komple daire tesisatı, şofben / kombi tesisatı, mühendislik hizmetleri. Ev – Ofis – Fabrika Tesisatlarında yılların tecrübesiyle altyapı ve teknik servisi ile hizmet vermektedir. Su tesisatı kaçakları, lavabo musluk tamiri, tuvalet banyo sorunları, su deposu güneşlik boyler yenileme ve değişim, pprc ve galvaniz boru tesisatı ve yenileme. Şofben kombi servisi ve arıza tamiri, tıkanıklık problemleri, hidrofor su motoru sorunları ve sıfırdan altyapı projeleri için her zaman hizmetinizdeyiz.

Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli Su Tesisatı​

Kıbrıs Lefkoşa Yenikent Gönyeli Su Tesisatı. Hizmet bölgelerimiz Lefkoşa ve Girne bölgeleri olup müşterilerimiz ağırlıklı olarak Gönyeli, Yenikent, Alayköy bölgelerinde bulunmaktadır. Gönyeli ve Yenikent bölgelerinde yeni yapılmakta olan bir çok inşaatın su tesisatı altyapısında aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Tüm Alayköy çevresinde de aktif olarak faaliyet göstererek altyapı ve teknik servis çalışmalarımız bulunmaktadır. Alayköy bölgesindeki gece kulüpleri, belediye, kurumsal firmalar ve bireysel müşteriler ile su tesisatı hizmetlerinde birçok alanda çalışmalarımız olmaktadır. Tesisatisi.com farkıyla su tesisatı işlerinizde kaliteyi ve güvenceyi arıyorsanız firmamızla iletişime geçerek garantili hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

gönyeli tesisat altyapısı

Gönyeli Tesisat Altyapısı

gönyeli tesisat altyapısı dsfds fdgdfgdffd gfhfghfgh

göyeli tesisat altyapısı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

tuvalet tamiri  çeşme degişimi depo topu degişimi duşa kabin montajı tesisat yenileme sumotoru tamiri ve degişimi 

Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Su Tesisatı

Kıbrıs Gönyeli, Yenikent, Lefkoşa su tesisatı hizmetleri. Ev ve iş yerlerinizdeki arızalı, patlamış su tesisatı borularını yenilemek ya da sıfırdan komple döşemek isterseniz tesisatisi.com olarak, yanınızdayız. Kaliteli işçilik ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp bulunduğunuz adrese servis çağırabilirsiniz.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa su tesisatı çeşme değişimi
kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa duşakabin

Bahçe Sulama Fıskiye Sistemleri

Bahçe sulama ve fışkiye sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz. Gönyeli, Yenikent, Lefkoşa su tesisatı hizmetleri.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa bahçe sulama fiskiye

Kıbrıs Gömme Rezervuar Tamiri Lefkoşa Su Tesisatı

Rezervuar iç takımı tamir etmek için parçasını bulmak gerekir. Firmalar bu konuda yetersiz kalır çünkü gömme rezervuar iç takımını üreten şirketler servisini de kendileri yapabilmek için ya da yedek parça satışını sağlamak için piyasada bulunamayacak şekilde üretim yaparlar. Sifon suyu kesmiyorsa, suyu kestikten sonra tekrar doldurmuyorsa iç takım arıza yapmıştır. Eğer doldurulan suyu kesmiyorsa iç takımın şamandırası bozulmuştur.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa gömme rezervuar tamiri

Kıbrıs Termosifon Değişimi Lefkoşa Su Tesisatı

Termosifon emniyet ventili neden su akıtıyor? Termosifon su tankı akıtıyor? sorularının ve diğer termosifon hakkında sıkça sorulan soruların cevapları için iletişime geçebilirsiniz

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa şofben kombi

Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Su Tesisatı

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa mebran
kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa geberit sifon

Her türlü su tesisatı tamir işleri, pprc boru yenileme, altyapı, kaçak tespiti, tıkanıklık sorunları, su deposu, güneşlik, boyler gibi tüm işleriniz için günün her saatinde arayarak detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Su Tesisatı.

Lavabo tıkanıklıkları evde yaygın görülen tesisat sorunları arasında yer alır. Söz konusu tesisat sorunlarının giderilmesi için lavabo tıkanıklığının giderilmesinde kullanılacak teknik malzemelerin olması gerekir. Kimyasal olmayan organik malzemelerle de lavabo tıkanıklığını açmak elbette mümkün. Fakat aşırı tıkanmış lavabo tesisatı için bu karışımın hiçbir şekilde etkisi olmayacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Sebep Olan Şeyler ;

  • Kağıt havlu, peçete, rulo peçeteler, ıslak mendiller… 
  • Temizlik bezleri, çocuk bezi, ped, poşet gibi cisimler tuvaleti tıkar. 
  • Alçı, çimento gibi donucu maddeler tuvaletinizi tıkar. 
  • Tuvaletin içine kaçırılan sert cisimler, tuvaleti tıkar.
   
Tüm bunların dışında farklı sebepler de olabilir. Örneğin; gider pimaşının ezilmesi gibi. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı problemlerinizi çözüyoruz.
kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa tuvalet banyo

Pis Su Ve Temiz Su Tesisatı

Dairedeki su tesisatını pis ve temiz su tesisatı olarak ikiye ayırabiliriz. Bu iki konu da ustalık ve profesyonellik gerektiren bir iştir.

Pis su tesisatı nedir ?

Yaşam alanımızda kullandığımız suların, pimaş boru ve parçalarıyla binadan kanalizasyona atılmasına yardımcı olur. Pis su tesisatı döşenirken; pimaş boru ve parçalarının doğru kullanımı ve tıkanmaya karşı eğimi düzgün verilmesi, contaların düzgün ve su sızdırmasına imkan vermeden yerleştirilmesi gibi etkenleri göz önünde bulundurmamız gerekir. Bu iş, çok önemli ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Aksi takdirde, atık suların yaşam alanımızı kullanılmaz hale getirir.

Temiz su tesisatı nedir ?

Dışarıdaki şebekeden binanıza döşenen su tesisat borularının, yaşam alanlarımızdaki temiz suyu kullanma yerlerine ileten tesisat borularıdır. Temiz su tesisat döşeme, ustalık gerektiren bir iştir. tesisatisi.com olarak; uzman kadromuzla, yaşam alanlarınızdaki su tesisatı döşeme işlerini, kaliteli işçilik ve garanti kapsamında yapmaktayız.

Kıbrıs Gönyeli Yenikent Lefkoşa Şofben Kombi

Kıbrıs Gönyeli, Yenikent, Lefkoşa şofben kombi servis hizmetleri verilmektedir. Kıbrıs şofben kombi satış servis ve teknik destek hizmetleri verilmektedir.

Şofbenler, doğalgaz veya LPG ile çalışan, anında ve sürekli sıcak su üreten cihazlardır. Lefkoşa şofben kombi.

Bacalı Şofben’deki orantı kontrolü özelliği hakkında bilgi alabilir miyim?

Orantı kontrolü; farklı su debilerinde, sabit çıkış suyu sıcaklığının elde edilebilmesi özelliğidir. Belli bir güçte iken su debisinin değişken kullanılmasına rağmen çıkış suyu sıcaklığının aynı kalması, ürün ve müşteri için bir konfor oluşturmaktadır. Bu sayede ürün termostatik özellik kazanmış olur.

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa şofben kombi

 

kıbrıs gönyeli yenikent lefkoşa şofben kombi

Bacalı şofbeni banyoya monte ettirebilir miyim, sakıncaları nelerdir?

Bacalı şofbenlerin banyoya monte edilmesine izin verilmemektedir. Bu uygulamanın en önemli gerekçesi konutlarda bulunan mevcut bacaların büyük bir çoğunluğunun standartlara uygun olmamasıdır. DemirDöküm olarak bu mekanlarda hermetik şofben kullanımını öneririz. Şofben kategorisinde, DemirDöküm hermetik şofben, dış ortamdan bağımsız yanma odası ve özel atık gaz baca sistemi ile banyoya montaj için uygun bir üründür.

 

Hermetik şofbenlerde herhangi bir tehlike söz konusu mudur?

Hermetik şofbenler, bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmadıklarından dolayı normal şofbenlere göre daha güvenilirdir. Şofbene gelen gaz bağlantılarında bir gaz kaçağı yok ise ve dışarıya çıkartılan borunun şofbenle bağlantısında bir problem bulunmuyor ise herhangi bir tehlikesi söz konusu değildir.

 

Hermetik şofben mi bacalı şofben mi kullanmalıyız?

Hermetik şofbenler kendi bacası ile doğrudan dış hava ile bağlı olduğundan ve yanma için dış havayı kullandığından daha güvenilir ve avantajlıdır.

Hermetik şofbenlerde sıcak su gecikmeli mi gelir?

 

Hermetik şofbenlerin çalışma sistemi bacalı şofbenlerden farklıdır. Su açıldığında sahip olduğu komponenetlerin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek amaçlı bir süre çalışır. Bu ön kontrol nedenli sıcak su 10-15 saniye sonra akmaya başlar. Şayet bu gecikmeyi yaşamak istemiyorsanız, mutfak evyesinin veya lavabonun altına 15 litre termosifon takılarak hemen sıcak su elde edilebilir. Termosifonun termostatını şofben sıcaklığının birkaç derece altında ayarladığınızda, şofbenden gelen sıcak su termosifonu doldurduktan sonra termosifon devre dışı kalacaktır. Böylelikle elektrik sarfiyatınız olmayacaktır.

0548 877 42 03

Su tesisatı

Elektronik

Kıbrıs Tesisat Hizmetleri

Kıbrıs Tesisat Hizmetleri

Kıbrıs tesisat hizmetleri. Kuzey Kıbrıs Lefkoşa ve Girne bölgeleri başta olmak üzere su tesisatı altyapısı, sıhhi tesisat, lavabo banyo musluk patlak boru tamiratı, kaçak tespiti, tıkanıklık açma, arıza giderme hizmetleri verilmektedir.

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Su Tesisatı

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Su Tesisatı

Kıbrısın heryerinde sıhhi tesisat, lavabo tesisatı, klozet tesisatı, çamaşır ve bulaşık makinesi tesisatı, musluk batarya montajı tamiratı. Su deposu, su motoru, hidrofor, şofben, tıkanıklık açma işleri, kaçak tespitleri ve kaçakların giderilmesi, Kıbrıs Güzelyurt Lefke su tesisatı işleriniz için günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Hidrofor Servisi

Kıbrıs Güzelyurt Lefke hidrofor su motoru servisleri. Hidroforlar şebeke suyu basıncının yeterli olmadığı durumlarda devreye giren ve suyun basıncını arttırmaya yarayan pompa sistemleridir. Genellikle elektrikle çalışan hidrofor sistemleri, bina yüksekliği ve daire sayısına göre istenilen basınç ve debi özelliklerine uygun olarak, bir yerde depolanmış suyu emiş yaparak çalışmaktadır. şebeke suyu veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. Arzu edilen basınçta sürekli ve konforlu su sağlamak için hidrofor hesabı yapılmalı ve pompa tipine uygun olarak hidrofor pompası ve hidrofor basınç tankı seçimi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca, hidrofor basınç şalteri ayarı ile pompanın devreye girişi kontrol edilerek enerji tasarrufu sağlanmakta ve doğru hidrofor hesabı ile pompanın verimli olarak uzun ömürlü çalışması sağlanmaktadır. Şirketimiz Pentax italyan ve çin malı hidroforlar dahil olmak üzere çeşitli markalarla işbirliği yapmaktadır.

Hidrofor sorunları, seviye şalteri, sigortayı attırması, devreye girmemesi gibi sorunlarda bizi hemen arayabilir veya iletişim formundan mesaj bırakabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş ve bilgilendirme yapılacaktır.

Kıbrıs Güzelyurt Lefke Şofben & Kombi Servisi

Kıbrıs şofben ve kombi servisi, kurulumu, arıza tespiti, petek temizliği ve servis işlemlerini marka farketmeksizin yapıyoruz. Her marka şofben ve kombinin peteklerini ve yedek parçalarını tedarik ederek tamiratını, tamir edilemezse yeni cihazla değişimini yapıyoruz. Şofbenler, doğalgaz veya LPG ile çalışan, anında ve sürekli sıcak su üreten cihazlardır. Hermetik şofbenler, bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmadıklarından dolayı normal şofbenlere göre daha güvenilirdir. Şofbene gelen gaz bağlantılarında bir gaz kaçağı yok ise ve dışarıya çıkartılan borunun şofbenle bağlantısında bir problem bulunmuyor ise herhangi bir tehlikesi söz konusu değildir. Hermetik şofbenler kendi bacası ile doğrudan dış hava ile bağlı olduğundan ve yanma için dış havayı kullandığından daha güvenilir ve avantajlıdır.

DEMİR DÖKÜM, ECA, BOSCH, OMEKO başta olmak üzere bütün markaların tamirini servisini ve montajını yapıyoruz.

Kıbrıs Su Tesisatı

İletişim Formu

0548 877 42 03

Kıbrısta Su Tesisatı Yenilikçi Çözümler

Su tesisatı hizmetlerine yenilikçi bakış açısıyla hızlı ve uygun maliyetli çözümler üreten şirketimiz, Başta Lefkoşa ve Girne olmak üzere KKTC nin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Kıbrısta su tesisatı yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşarak dinamik ve etkili çözümlerle bir adım öne çıkıyoruz.

Müşterilerimize karşı uyguladığımız ve belli bir standart haline getirdiğimiz uygulamalar güven vermekte ve bizi tercih sebebi yapmaktadır. Kalite asla tesadüf değildir ve kaliteye ulaşabilmek için disiplinli bir çalışma ve her koşulda benimsenmesi ve atlanmaması gereken ilkeler kaliteli bir hizmetin oluşmasında en önemli faktörlerdir. Şirketimiz müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutmaktadır.

Tüm projelerimizde standartlara uygun kaliteli malzemeler kullanarak kalıcı bir çözüm üretiyoruz. Kaliteli malzeme ve titiz işçilikle tesisat sorununu çözdükten sonra sorunun tekrar yaşanması riskini en aza indirecek önlemlerin analizini ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Suyun insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Su tesisatındaki sorunların bir gün bile beklemeye gelmeden acil olarak çözülmesi gerektiğinin bilincinde hareket ederek sorunlarınıza mümkün olan en hızlı müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

Kıbrısta su tesisatı altyapı hizmetlerinin yanı sıra, kaçak tespiti, tıkanıklık açma, hidrofor su motoru servisi, güneşlik boyler, sıcak su kazanı güneş paneli güneş kollektörü, şofben kombi servis tamir montaj, su deposu temizleme, çanak anten uydu servisi, musluk, çeşme, batarya değişimi, mebran servisi pprc ve galvaniz boru yenileme, komple tesisat yenileme, mutfak, lavabo, banyo, tuvalet, klozet sorunları profesyonel olarak giderilmektedir.

Kıbrısta su tesisatı  işlerinizde ve tesisatınızda oluşacak her türlü problem için bizi güvenle arayabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Kaliteli ve hızlı servis: Uzman ekibimizle sorununuz ne olursa olsun mümkün olan en hızlı müdahale yapılır ve kaliteli malzemelerle problem giderilir.

Uygun fiyat garantisi: Servis ücretleri servis durumuna göre makul olacak şekilde belirlenmektedir ve fiyatlarımız piyasa fiyatlarının altındadır.

Kalıcı Çözüm: Sorunun tekrar yaşanmaması için gerekli analizler yapılır ve uygulanır. İlerleyen zamanlarda tekrar aynı problemle karşılaşma riskiniz en aza indirilir.

Kıbrıs Lefkoşa Girne Su Tesisatı

İletişim Formu

0548 877 42 03

Kıbrıs Dış Cephe Tesisatı ısı yalıtımı izolasyon

Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon hizmetleri. KKTC’nin tüm ilçelerinde su tesisatı dış cephe ısı yalıtımı izolasyon hizmetleri verilmektedir. Lefkoşa Girne su tesisatı dış cephe izolasyon işlemi ile hem tesisatınızın ömrünü artırmak, hem de tasarruf sağlamak amaçlanmaktadır.

Bir binanın ısıtılması veya soğrulması için harcanan enerjiden tasarruf edilmesinde, mekanik tesisat yalıtımının önemi göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Özellikle binaların ısıtılmayan bölümlerinden geçen tesisatın ve vanaların yalıtımı yapıldığı taktirde enerji tasarrufu çok önemli mertebelerdedir. Bu sebeple tesisatı oluşturan, boruların, tankların, depoların, klima kanallarının, vana ve armatürlerin, içerisinden geçen akışkanın sıcak ya da soğuk oluşuna göre uygun yalıtım malzemeleri ile yalıtılması gerekmektedir.

Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon, tesisat izolasyonu geri dönüşümü en kısa olan yalıtım uygulamasıdır, yalıtım tutarı birkaç ay içerisinde geri kazanılmaktadır. Enerji kazanımı yalıtım alanına, akışkanın cinsine ve kullanılacak malzemelerin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Tesisat yalıtımında kullanılan malzemelerinde aranan temel özellikleri, ısı iletkenlik katsayısı, buhar difüzyon direnç kat sayısı, yangına dayanıklılık, uygulama kolaylığı, ekonomiklik ve dayanım sıcaklığı olarak sıralanabilir. Hem ısıtma hem de soğutma tesisatında kullanılacak ısı yalıtım malzemelerin düşük ısı iletkenlik değerine ve yangına karşı yüksek dayanıma sahip olması  ve su buharına maruz kalmayacak şekilde uygulanmaları, emniyet, verimlilik ve tesisatın kullanım ömrü için son derece önemlidir.  Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon standartlara uygun ve kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü bir çözüm sunmaktadır.

Kıbrıs dış cephe tesisatı ısı yalıtımı izolasyon konusunda daha fazla bilgi almak için siz de iletişim formumuza mesaj bırakabilir, veya telefon numaramızdan günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz. Tesisat izolasyon işi uzmanlık gerektiren bir iş olup, Kıbrıs’ın heryerinde bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Kıbrıs Lefkoşa Girne Tesisat

İletişim Formu

0548 877 42 03

 

Kıbrıs Gömme Rezervuar Uzmanı

Kıbrıs gömme rezervuar uzmanı. Her marka gömme rezervuar tamiri yapılır. Geberit Serel ECA Ceravit Kale Valsir Siamp ve her marka Gömmer rezervuar Tamiri Yapılır. Kıbrıs gömme rezervuar montajı ve tamiri yapılmaktadır.

Gömme rezervuarlar teferruatlı bir iş olup alanınca uzman kişilerce yapılması gereken bir iştir. Bilinçsizce ve acemice monte edilen bir gömme rezervuar sürekli sorun çıkarırken, alanında uzman birisi tarafından profesyonel olarak yapıldığında hiçbir sorun çıkmamaktadır.

Rezervuarlar sistemi su biriktirmek ve sonradan boşaltmak için amaçlanmıştır. Rezervuarlarda şamandıra sistemi ile çalışan mekanizmalar bulunmaktadır. Bu mekanizmaların amacı suyu depolamak, su akışını yönetmek; depolanan suyu boşaltmak, boşalınca tekrar doldurmak ve dolunca tekrar tanka su akışını durdurmaktır. Üç tür rezervuar vardır.

Klozet ile takım, duvar üstü ve gömme rezervuar.

Duvar içine monte edilip kullanılan, yer kaplamayan rezervuarlar gömme rezervuarlardır. Klozetlerde ve alaturka tuvaletlerde de kullanılan rezervuar sistemleri daha şık olması için duvar içine gömülmüş sistemler vardır. Bunlara gömme rezervuar denilir. Marka olarak Geberit olarak da halk arasında kullanılır. Banyo dizaynlarında oldukça sık bir tasarım olarak görünen gömme rezervuar arıza yaptığında su depolama da sorun yaptığında yada şamandıra arızaları gibi durumunda ise başınızı ağrıta bilir. İşte bu noktada www.gommerezervuartamircisi.com Hizmetleri uzman personeli ile 7/24 gömme rezervuar servis hizmeti sunmaktadır.

Rezervuar iç takımı tamir etmek için parçasını bulmak gerekir. Kıbrıs gömme rezervuar için Firmamızı ararken gömme rezervuar marka ve modelini belirtmeniz bizim işimizi kolaylaştıracaktır. Firmalar bu konuda yetersiz kalır çünkü gömme rezervuar iç takımını üreten şirketler servisini de kendileri yapabilmek için ya da yedek parça satışını sağlamak için piyasada bulunamayacak şekilde üretim yaparlar. Sifon suyu kesmiyorsa, suyu kestikten sonra tekrar doldurmuyorsa iç takım arıza yapmıştır. Eğer doldurulan suyu kesmiyorsa iç takımın şamandırası bozulmuştur. Tam tersi oluyor da su dolmuyorsa buda rezervuar iç takımı açılmıyor demektir. Çözümü bu parçaların değişmesidir.

Kıbrıs gömme rezervuar sorunlarınız için bize telefon numaramızdan veya sitedeki iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Lefkoşa Girne Su Tesisatı

İletişim Formu

WhatsApp