Çanak Anten Uydu Servisi

Kıbrıs Çanak Anten Uydu Servisi

Kıbrıs Lefkoşa Girne çanak anten uydu kurulumu, uydu ayarlama, lnb, kablo, receiver (uydu alıcısı) arızalarında esnek saatlerle hizmet veriyoruz. Uydu kanalları ayarlama, uydu frekansı, kablo değişimi, sinyal güçlendirme, sinyal yok sorunu, çanak yönü ayarlama… Uydu cihazınızda oluşan her türlü problemler için telefon numaramızdan ulaşabilir veya iletişim formundan mesaj bırakabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Çanak anten uydu arızalarıyla ilgili olarak haftanın 7 günü günün her saatinde iletişim formundan veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Kıbrıs lefkoşa girne çanak anten uydu kurulumu, sinyal sorunları, uydu ayarları, frekans güncellemeleri, lnb, diseqc receiver kablo değişimi, kablo çürüdü, yandı, koptu, kısa devre arızaları, f konnektörler, uydu alıcıları, next nextstar, ince ayar işlemi, türksat, hotbird, eutelsat ayarlamaları ve çok daha fazlası deneyimli teknik servis ekiplerimizce yapılmaktır. sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçin.

Kıbrıs çanak anten uydu servisi.

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcıları yeni frekansları otomatik olarak güncelleyecektir, bu uydularda hiçbir ayar yapmanıza gerek yok. Transponder ekleyerek network arama yapmak için, Kumadanızın MENU bölümüne girdikten sonra Yukarı-Aşağı ok tuşları ile menüler arasında dolaşabilirsiniz.

Başlamadan önce tüm kanalları kanal yöneticisinden silmeniz gerekebilir. Bazı uydu alıcılarında tarama yapılmadan önce bu işlem size sorulmakta ve otomatik olarak yapılmaktadır.

Sonra uydu listesinde türksat 2A/3A seçili olmalıdır. 4/A Seçeneği varsa transponder listesi güncel olmalıdır ve eklemeye gerek kalmayacaktır. (cihaz modeline göre değişiklik gösterebilir.

Kanal arama kısmından TP Arama (Transponder) aramaya giriyoruz.

TP Aramayı seçtikten sonra Türksat 4A Transponder bilgilerini giriyoruz.

12380 V SR:27500 – 12423 H SR:30000

Network arama seçeneği açık olacak şekilde arama yaptığımız zaman tüm güncel kanalları bulacaktır. Çanak sinyal ve kalite ayarları konusunda profesyonel destek almak için lütfen bize ulaşın.

Kıbrıs çanak anten uydu servisi

Bilgisayar teknolojileriyle ilgili profesyonel destek için lütfen tıklayınız…

Tesisat işlerinizin fiyatını belirlemek için yapılan analizler tamamen ücretsizdir.

Sorununuz ne olursa olsun mümkün olan en hızlı müdahaleyi yapıyoruz.

Alanında uzman tecrübeli kadromuzla işlerinizi titizlikle sonlandırıyoruz.

Kullandığımız bütün yedek parça ve tesisat malzemeleri standartlara uygundur.

Tüm ürünlerimiz üretici garantisindedir ve tarafımızca garanti hizmetleri sağlanmaktadır.

Müşterilerimize haftanın her günü günün her saati ulaşılabilir durumdayız.

WhatsApp